Menu Zavřeno

West Bromwich účastníkem Zlatého kahanu!

Anglický West Bromwich Albion bude jedním z účastníků 43. ročníku dorosteneckého turnaje Zlatý kahan. Ten se bude konat od 18. do 22. července v Koblově, v Markvartovicích a vyrcholí v pátek a v sobotu v areálu Vista v Ostravě – Jihu. Utkání Baníku se staršími dorostenci West Bromwich Albion se bude hrát v pátek 21. července od 16 hodin právě na Vistě.

West Bromwich Albion, Górnik Zabrze, Slovan Bratislava, Ruch Lvov, FC Zlín a Baník Ostrava. To je šestice týmu, které si to v příštím týdnu od úterý do soboty mezi sebou rozdají v rámci 43. ročníku Zlatého kahanu, turnaje kategorie U19.

“Jsme rádi, že se nám opět podařilo dát dohromady tak kvalitní obsazení. Je radost vědět, že přední evropské kluby nejenže naše pozvání rády přijmou, ale dokonce si o účast na Kahanu i ostatních turnajích samy říkají, to nás velice těší a děkuju všem lidem, kteří na tom mají svou zásluhu,” řekl Roman Holiš, předseda Akademie FC Baník Ostrava.

Kromě samotného fotbalu bude v pátek a v sobotu v areálu Vista připraven doprovodný program pro děti, mládež i dospělé fanoušky včetně debatního studia pro hosty, střelby na branku, gaming zóny, relax zóny, utkání juniorek Baníku proti ženám Vítkovic (21. 7. od 18 hodin), nebo sobotního utkání staré gardy Baníku proti výběru Canal+, televizní stanice, která je mediálním partnerem letošního ročníku Zlatého kahanu.Další články